KONST / Litografier / Färglitografi 13669061
nr 1366 9061
Ulf Lundell
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, PT. Signerad, daterad -90. Bladets mått: 76x57 cm
Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:24:21
1.800 kr
Ulf Lundell
Läs mer om Ulf Lundell